rallysport vila racing logo
10 4 19

Genummerde deelnemerslijst nationaal online - TAC Rally 2019

 
Genummerde deelnemerslijst nationaal online - TAC Rally 2019  
 

Gisterenavond werd de genummerde deelnemerslijst bekend gemaakt voor de 46ste editie van de TAC Rally. Dit zijn alvast de teams die deelnemen in het nationale gedeelte.

0 Muylle Wouter - Lenoir Dieter Mitsubishi Lancer EVO 6 
1 Princen Kris - Eelbode Bram VW Polo GTI R5 
2 Cherain Cedric - Portier Xavier VW Polo 
3 Fernemont Adrian - Maillen Samuel Skoda Fabia R5 
4 Bedoret Sébastien - Walbrecq Thomas Skoda Fabia R5
5 Snijers Patrick - Thierie Davy Volkswagen Polo GTI R5 
6 De Mevius Ghislain - Jalet Johan Skoda Fabia R5
7 Demaerschalk Kevin - Delorge Hans Citroen C3 R5 
8 Reynvoet Niels - Willem Verbeke Skoda Fabia R5 
9 Cornelis Bert - Depoortere Bjorn Skoda Fabia R5 
10 Cracco PJM - Vermeulen Jasper Ford Fiesta R5 
11 Bonjean David - De Maddalena Jean-François Skoda Fabia WRC 
12 Debyser Chris - Goethals Kristof Porsche 997 GT3 
14 Van Woensel Chris-  Vandeputte Piero Porsche 997 GT3 
15 Van Parijs Tim - Heyndrickx Kurt Porsche 997 GT3 
16 van Iersel Martin - Visser Sylvia Hyundai i20 
17 Cracco Philip Breyne - Jeannick Ford Fiesta R5
18 Lietaer Paul - Vienne Bruno Ford Escort Cosworth
19 Coene Bert - De Duytsche Petra Mitsubishi Lancer Evo X 
20 Munster Grégoire - Louka Louis Opel Adam R2 
21 Vertommen Valentin - Dejonge Kevin Ford Fiesta 
22 Snaet Glenn - Vanneste Olivier Peugeot 208 R2 
23 Brüls Tobias - Arens Daniel Peugeot 208 R2 
24 Pyck Gilles - Mourisse Emile Peugeot 208 
25 Wagemans Joachim - Declerck Kurt Peugeot 208R2 
26 van der Marel Timo - van der Marel Rebecca Opel Adam 
27 Mazuin Thibaud - Fernandez Kevin peugeot 208 
28 Maeyaert Pieter-Jan - Dewulf Yves Ford Escort MK2 
29 Boulat Franky - De Busser Peggy BMW M3 - M-cup
30 vanden Brand Mats - Smeets Eddy BMW M3 - M-cup
31 Monnens Gunther - Vandamme Chris BMW E46 M3 - M-cup
32 Braeckevelt Kurt - Pattyn Bjorn BMW M1 NCM M16 - M-cup
33 Muilwijk Wim - Muilwijk Nadia BMW M3 NCM M16 - M-cup
34 Algoedt Cris - Bostoen Didier BMW Danneels M1 NCM M16 - M-cup
35 Ceuppens Tom - Werner Frank BMW 130I NCM M16 - M-cup
36 Vermeirsch Dirk - Haerinck Jurgen Subaru Impreza NCE E12
37 Maes Steven - Hanssens Ward Subaru Impreza GpA NCE E12
38 Truyens Bert - Flas Patrick Subaru Impreza WRX STI RC1 A8
39 Heyrick Andy - Huygelier Bjorn Subaru Impreza RC1 A8
40 Deveux Dirk - D'alleine Kris Ford Siërra Cosworth 4x4 HC4 E4
41 Kerkhove Arthur - Doublet Christophe Ford Escort MK2 HPTN P3
42 Baert Frank Verhelle - Christophe Ford Sierra Cosworth HC4 E4
43 Maes Jens Verhaeghe - Steve Opel Ascona B HPTN P5
44 Janssens Glenn - De Geetere Tom Porsche 911 HC3 D4
45 Louies Eric - Degroote Colin Opel Ascona HPTN P3
46 Verschueren Vincent - Prévot Stephane Skoda Fabia R5 RC2 VR5
47 Cokelaere Thierry - Vanassche stefaan BMW M1 NCM M16 - M-cup
48 Spillebeen Didier - Aeck Tommy BMW E30 NCM M16 - M-cup
49 Lievens Wouter - Hoflack Nico BMW E36 M3 NCM M16 - M-cup
50 Vandenheede Lorenzo - De Bels Jean-Marie BMW E36 M3  - M-cup
51 Maertens Marc - Bruynooghe Jan BMW M3 E36  - M-cup
52 Toorré Nick - Verschoore Frank Ford Sierra Rs Cosworth 
53 Taylor Darrell - Ombelet Katleen Mitsubishi EVO X 
54 Van De Vivere Eddy - De Pestel Mario Subaru Impreza WRX Sti 
55 Biesheuvel Antoine - Vanden Einde Frans Nissan 350Z RGT 
56 Soetens Harold - Goudsmits Hans Opel Kadett rally 
57 Verhaert Dirk - Smets Isidoor BMW E30 M3 - M-cup
58 De Bouvere Joeri - Verlinde Benoit BMW E30 325i  - M-cup
59 Theuwissen Kevin - Bollaerts Nico Bmw E36 - M-cup
60 Deprez Eric Deprez - Matthias BMW E36 325i M-cup
61 Debruyne Luc - Geeraert Kevin BMW E36 M3 - M-cup
62 Wostyn Ruben - Vandenkendelaere Tom Subaru Impreza GC8 (Gr. N) 
63 Howlett Bradley - Vandevenne Nick Citroen C2 R2 
64 Depredomme Johan - Vandenheede Didier Ford Fiesta 
65 Dobbelaere Chris - Vandersarren Jochen Opel Kadett GT/E 
66 Catelin Jeroen - Debue Claude Renault Clio RS 
67 Oosterlinck Sascha - Vandenberghe Brecht Ford Escort MK2
68 Hoens Marijn - Hoens Nick Ford Escort MK 1 
69 Verhaeghe Koen - De Munck Filip Ford Escort MK 1 
70 Vergote Ward - Vandenbussche Jeffrey Ford Escort 
71 Lapeire Jozef - Bekaert Stefaan Toyota Celica GT4 
72 Samaey Pedro - Poissonnier Laure Peugeot 207 
73 Verstraete Vincent - Dewickere Christophe Renault Clio R3 
74 Munster Charles - Humblet Jerome Opel Adam Cup 
75 Vandenborre Louis - Derde Heimdal Opel Adam Cup 
76 Verfaillie Marnix - Vandepoel Nicky Mini John Cooper Works 
77 Vandeputte Patrick - Stroobant Bjorn Ford Fiesta 

 

Wil je een voorbeschouwing, wedstrijdverslag of heb je nieuwe plannen te melden? Mail naar vincentlannoo@telenet.be
Wij zorgen voor een aangepast artikel op de website